Cennik obowiązujący od dnia 01.11.2019r

Fotokalendarz wiszący A3

Normalnie kalendarze drukowane są dwustronnie (13 stron, 6+1 kart). Za dodatkową opłatą możemy wydrukować kalendarz jednostronnie (13 stron, 13 kart) oraz zmienić papier na kredowy silk (połmat) 250g

Wydruk dwustronny na papierze satynowanym 200g 27 zł
Zmiana na wydruk jednostronny – 13 jednostronnych kart 4,90 zł
Zmiana na wydruk na papierze kredowym 230g 9,90 zł

Fotokalendarz biurkowy 30 na 14cm

Wydruk dwustronny na papierze kredowym 200g 20 zł

Ceny wysyłki

Paczkomat Inpost 8,99 zł
Przesyłka kurierska 14,90 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa 20 zł

Koszt wysyłki nie zwiększa się wraz z ilością zamówionych produktów. Podane ceny dotyczą kosztu wysyłki zamówień wysyłanych w jednej paczce pod jeden adres.

Wysyłka gratis

W przypadku jeśli wartość zamówień wysyłanych w jednej paczce pod jeden adres przekroczy 190zł (bez kosztów wysyłki) wysyłka jest darmowa.

Usługi dodatkowe dotyczące wszystkich produktów

Usunięcie kodu kreskowego z numerem zamówienia z okładki

W każdym momencie w produkcji jest nawet kilkaset różnych zamówień. Kod paskowy pozwala zidentyfikować co z danym zamówieniem trzeba zrobić. Gdzie je wysłać, w komplecie z jakimi innymi zamówieniami. Usunięcie kodu powoduje konieczność przydzielenia pracownika, który pilnuje właściwej i terminowej realizacji zamówienia. Dlatego jest to usługa płatna.

Usunięcie kodu kreskowego z okładki 10 zł

Usunięcie logo Fotokalendarz.pl

Jesteśmy dumni z naszych produktów, dlatego oznaczamy je naszym logo. Logo na naszych produktach jest naszą reklamą. Jego usunięcie jest płatne.

Usunięcie logo Fotokalendarz 10 zł

Monitorowanie realizacji zamówienia

Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy system automatycznego powiadamia o statusie prac. Na podany podczas rejestracji adres mailowy automatycznie wysyłane są informacje z informacją o stanie realizacji zamówienia. Klient otrzymuje powiadomienie mailowe gdy:

  • Praca zostanie przyjęta, potwierdzona;
  • Praca będzie gotowa przekazana kurierowi do wysyłki.

Płatność

  • Przelewem – płacisz po złożeniu zamówienia. Przelew możesz zrobić przez internet, w banku lub na poczcie. Numer konta przyślemy Ci w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia.
  • Płatność on-line – możesz zapłacić online korzystając z karty kredytowej Visa lub MasterCard lub ze swego konta PayPal.
  • Kurier za pobraniem – możesz wybrać wysyłkę kurierską pobraniową i zapłacić kurierowi gdy dostarczy Ci zamówienie

Realizacja zamówienia

Zakupione produkty zostaną wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Faktury

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę. Fakturę dołączymy do zamówienia lub wyślemy w oddzielnej korespondencji.